exhibition

[Municipal Exhibition of Works of Art of Living Masters]

Gemeentelijke Tentoonstelling van Kunstwerken van Levende Meesters


ID: 1301, Status: completed
Exhibition period:
Jul 10‒Aug 22, 1909
Type:
group
Organizing Bodies:
Currency:
fl (Netherlands Guilder)
Ticket Price:
0.25 [daily]; 0.50 [Thursdays]; 0.10 [Sunday afternoon from 1pm-5pm]; 0 [members and donors "Vereeniging to het inrichten van Gemeentelijke Tentoonstellingen van Kunstwerken van Levende Meesters, te Arnhem"];
Quickstats
Catalogue Entries: 294
Artists: 188
Gender: female: 38, male: 147
Nationalities: 5
collapse all Catalogue View List View
Date Title City Venue Type
Date Title City Venue # of common Artists
Apr‒May 1909 Tentoonstelling van Kunstwerken Amsterdam Amsterdam (exact location unknown) 88 artists
Sep 7, 1907 Stedelijke Tentoonstelling van Kunstwerken van Levende Meesters [Urban Exhibition of Works of Art of Living Masters] Amsterdam Stedelijk Museum 122 artists
Jul 15‒Aug 28, 1905 Gemeentelijke Tentoonstelling van Kunstwerken van Levende Meesters. [Municipal Exhibition of Works of Art of Living Masters.] Arnhem Musis Sacrum 90 artists
Apr‒May 1907 Tentoonstelling van Kunstwerken Vervaardigd door Leden der Maatschappij [Exhibition of Art Works Manifactured by Members of the Society] Amsterdam Amsterdam (exact location unknown) 79 artists
24/04/1910 - beg/06/1910 20ste Jaarlijksche Tentoonstelling van Kunstwerken der Vereeniging St. Lucas Amsterdam Stedelijk Museum 77 artists
May 3‒Jun 15, 1908 18e Jaarlijksche Tentoonstelling van Kunstwerken van Leden der Vereeniging Amsterdam Stedelijk Museum 66 artists
Apr 11‒May 16, 1909 Negentiende Jaarlijksche Tentoonstelling van Kunstwerken van Leden der Vereeniging [Nineteenth Yearly Exhibition of Works of Art of Members of the Association] Amsterdam Stedelijk Museum 64 artists
Apr 30‒Jun 11, 1911 Vereeniging Sint-Lucas. Een en Twintigste [21.] Jaarlijksche Tentoonstelling Amsterdam Stedelijk Museum 66 artists
Apr 1‒May 15, 1907 Zeventiende Jaarlijksche Tentoonstelling van Kunstwerken vaan Leden der Vereeniging [Seventeenth Yearly Exhibition of Art Works of Members of the Association] Amsterdam Stedelijk Museum 57 artists
May 14‒Jul 1, 1905 15e Jaarlijksche Tentoonstelling van Kunstwerken [15th Yearly Exhibition of Works of Art] Amsterdam Stedelijk Museum 53 artists
Nov 10‒Dec 9, 1912 Vereeniging "Sint Lucas". Tentoonstelling van Aquarellen, Teekeningen, Grafische Kunsten en Klein Beeldhouwwerk Amsterdam Stedelijk Museum 36 artists
May 3‒Jun 9, 1914 Vereeniging "Sint Lucas". Drie en Twintigste [23.] Jaarliksche Tentoonstelling Amsterdam Stedelijk Museum 46 artists
Jul 1‒Sep 2, 1912 Keuze=Tentoonstelling van Kunstwerken van levende Hollandsche Meesters Nijmegen Nijverheid- en Sporttentoonstelling 29 artists
Nov 1‒30, 1914 Vereeniging "Sint Lucas". Tentoonstelling van Aquarellen, Teekeningen, Grafisch en Beeldhouwwerk Amsterdam Stedelijk Museum 33 artists
1910 Hollandi mesterek kiállitása Könyves Kálmán Szalonjában [Exhibition of Dutch Masters in the Salon of Kálmán Könyves] Budapest Könyves Kálmán Szalon 23 artists
1913 Exposition Universelle et Internationale de Gand en 1913: Groupe II. Beaux-Arts: Œuvres modernes. Ghent Exposition universelle de Gand 61 artists
Jul 4‒Aug 17, 1913 Gemeentelijke Tentoonstelling van Kunstwerken van Levende Meesters [Municipal Exhibition of Works of Art of Living Masters] Arnhem Musis Sacrum 9 artists
Nov 1908‒1909 Téli nemzetközi kiállítás [International Winter Exhibition] Budapest Műcsarnok 16 artists
Jul‒Aug 1907 Tentoonstelling van Aquarellen en Teekeningen Moderne Meesters en een collectie Teekeningen van Kees van Dongen [Exhibitions of Aquarelles and Drawings Modern Masters and a Collection Drawings of Kees van Dongen] Amsterdam Kunsthandel C. M. Van Gogh 8 artists
Jul‒Aug 1914 Tentoonstelling van Schilderijen Domburg Tentoonstellingszaal 7 artists
Jul 28‒Aug 19, 1912 Tentoonstelling van Schilderijen [Exhibition of Paintings] Domburg Tentoonstellingszaal 6 artists
Jul‒Aug 1913 Tentoonstelling van Schilderijen Domburg Tentoonstellingszaal 6 artists
May‒Jun 1914 De 3de Internationale Jury-Vrije Tentoonstelling. Vereeniging van Beeldende Kunstnaars Amsterdam Vereenining van Beeldene Kunstenaars "De Onafhankelijken". Tentoonstellingsgebou 8 artists
01/06/1905 - end/10/1905 IX. Internationale Kunstausstellung Munich Königlicher Glaspalast 36 artists
Jul‒Aug 1911 Tentoonstelling van Schilderijn en Teekeningen van Walchersche Schilders Domburg Tentoonstellingszaal 5 artists
Apr 22‒Oct 31, 1907 VII. Esposizione Internazionale d’Arte della Città di Venezia Venice Giardini Pubblici 11 artists
Nov 2, 1905‒Jan 1, 1906 Tenth Annual Exhibition Pittsburgh Carnegie Institute 4 artists
end/09/1909 - 20/10/1909 XII. Jahrgang. September/Oktober 1909. I. Ausstellung. [Kollektionen Ulrich Hübner, Jakob Nußbaum] Berlin Paul Cassirer 2 artists
Feb 9‒Mar 24, 1909 Akvarellek, pasztellek és grafikai művek nemzetközi kiállitása [International Exhibition of Aquarelles, Pastels and Graphics] Budapest Műcsarnok 5 artists
Nov 7‒Dec 8, 1913 Moderne Kunst Kring (Cercle de l'Art Moderne) Amsterdam Stedelijk Museum 2 artists
Oct 6‒Nov 5, 1911 Internationale Tentoonstelling van Moderne Kunst. Moderne Kunst Kring Amsterdam Stedelijk Museum 2 artists
Oct 6‒Nov 7, 1912 Moderne Kunst Kring (Cercle de l'art moderne). Ouvrages de Peinture, Sculpture, Dessin, Gravure Amsterdam Stedelijk Museum 2 artists
Nov‒Dec 1910 XXXVII. Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Österreichs Secession Vienna Gebäude der Secession 3 artists
Jan 1913 1888-1913. Kunstsalon Fritz Gurlitt Berlin Fritz Gurlitt 2 artists
May 9‒Nov 2, 1914 Exposition Générale des Beaux-Arts / Salon Triennale Brussels Palais du Cinquantenaire 5 artists
Sep 20‒Dec 1, 1913 Der Sturm. Erster Deutscher Herbstsalon Berlin Lepke-Räume 2 artists
May 1‒Oct 20, 1907 Internationale Kunstausstellung Mannheim Mannheim Kunsthalle Mannheim 3 artists
Apr‒May 1913 73. výroční výstava Krasoumné jednoty pro Čechy [73. Annual Exhibition of the Art Union for Bohemia] Prague Rudolfinum 2 artists
1911 XXII. Ausstellung der Berliner Secession Berlin Ausstellungshaus am Kurfürstendamm 208/9 2 artists
Nov‒Dec 1911 Dreiundzwanzigste Ausstellung der Berliner Secession. Zeichnende Künste Berlin Ausstellungshaus am Kurfürstendamm 208/9 2 artists
Jul‒Aug 8, 1908 The London Salon of the Allied Artists' Association. 1st year London Royal Albert Hall 3 artists
Apr 22‒Oct 31, 1905 VI. Esposizione d'Arte della Città di Venezia Venice Giardini Pubblici 2 artists
1912 Sommaire des Peintures et Sculptures de l'École Contemporaine exposées dans les Galeries du Musée National du Luxembourg Paris Musée National du Luxembourg 2 artists
Organizing Committee
"Bestuur der Vereeniging tot het inrichten van Gemeentelijke Tentoonstellingen van Kunstwerken van Levende Meesters, te Arnhem [Board of the Association to organize Municipal Exhibitions of Works of Living Masters, in Arnhem]:

Jhr. Mr. A. RÖELL, Burgemeester van Arnhem, Eere-Voorzitter [Mayor of Arnhem, Honorary Chairman].
Mr. F. N. L. ABERSON, Raadsheer te 's-Gravenhage, Eere-Lid [Counselor in The Hague, Honorary Member].

N. J. A. P. H. VAN ES, 1e Voorzitter [1st Chairman].
SIEGER BAUKEMA, 2e Voorzitter [2nd Chairman].
M. A. SIPMAN, Secretaris [Secretary].
M. C. WURFBAIN Jr., Penningmeester [Paymaster].
V. G. A. BOSCH.
G. H. G. BRAAMS.
A. R. FREEM.
J. H. GEERLINGS.
Mr. HUGO S. J. HIJMANS.
A. R. JOLLES.
CORN. KUYPERS.
B. T. PAETS.
CHARLES ROSKAM.
LOUIS W. VAN SOEST.
Mr. C.J. Baron VAN TUIJLL VAN SEROOSKERKEN.
W. F. A. J. VAARZON MOREL.
D. W. P. WISBOOM.
WILLEM WITSEN.

Commissie van toelating enplaatsing [Commission of admission and placement]:
SIEGER BAUKEMA.
CORN. KUIJPERS.
B. T. PAETS.
CHARLES ROSKAM.
LOUIS W. VAN SOEST.
W. F. A. J. VAARZON MOREL.
WILLEM WITSEN

(Uitgeloofd zijn: 1 gr. zilv. medaille door H. M.de Koningin, 1 gr. zilv. med. door H. M. de Koningin-Moeder, 1 gr. zilv. med. door Z. K. H. den Prins der Nederlanden; 3 gouden, 3 verg. zilv., 3 zilveren en 3 bronzen med. door de Vereeniging.)
Opening Hours
daily: 10am-05pm Sundays: 10am-01pm
Catalogue
Gemeentelijke Tentoonstelling van Kunstwerken van Levende Meesters. 1909.
Nr. of pages: 35 [PDF page number 42].
Catalogue Price
0.25
Preface
Het Bestuur: Kennisgeving, 1p.

De groote zaal van Musis Sacrum is tijdens den duur der Tentoonstelling dagelijks voor het publiek geopend van 10 — 5 uur, Zondag van 10—1 uur, Maandag, Dinsdag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag tegen betaling van ƒ0.25 Per persoon, Donderdag ƒ0.50 en Zondag van 1—5 uur namiddags ƒ0.10. Alles behoudens latere wijziging door het Bestuur.

De leden en donateurs der „Vereeniging tot het inrichten van Gemeentelijke Tentoonstellingen van Kunstwerken van Levende Meesters, te Arnhem", hebben op vertoon van hun diploma 1909 vrijen toegang. Die diploma's zijn op naam en worden ingetrokken zoodra een ander persoon er gebruik van maakt.

Alle toegangsbewijzen moetenop aanvrage worden vertoond.

De catalogus is in het gebouw verkrijgbaar, desverkiezende met prijslijst, tegen betaling van ƒ0.25.

De kunstwerken, die in den catalogus met een * geteekend zijn, zijn niet te koop. Achter den naam van de inzenders is vermeld of zij buiten mededinging wenschten te blijven.

Geene verkoopen zijn geldig, dan die door tusschenkomst van een der Bestuursleden zijn gesloten.

Zooveel mogelijk zal steeds een Bestuurslid aanwezig zijn; altijd echter van 11—12 voormiddags en van 3—4 namiddags. De Bureaulist neemt schriftelijke boodschappen in ontvangst.
Catalogue Structure
"Algemene bepalingen van orde" [General provisions of order], 1p.
Preface: "Kennisgeving" [Notification], 1p.
Organizing Committee; Admission and Placemet Committee; Jury for the Awards, 1p.
Catalogue cat. no. 1-297, p. 5-35
"Aanvullingen" [Additions], cat. no. 296-297, 128, p. 35
Additional Information
Catalogue Structure altered
Other Mediums listed
Participant Addresses listed
Note
Some cat. no. are marked with an asterisk (see public notes of the entries), this signifies that a work is not for sale (See preface: "De kunstwerken, die in den catalogus met een * geteekend zijn, zijn niet te koop.").

Some artists are subheaded with "(Buiten mededinging.)" (see public notes of the entries), "buiten mededinging" signifies [out of competition]. (Also: see preface.)

+Gender Distribution (Pie Chart)

+Artists’ Age at Exhibition Start(Bar Chart)

+Artists’ Nationality(Pie Chart)

+Places of Activity of Artists(Pie Chart)

+Exhibiting Cities of Artists(Pie Chart)

+Types of Work(Pie Chart)

+Catalogue Entries by Nationality(Pie Chart)

Name Date of Birth Date of Death Nationality # of Cat. Entries
Anna Adelaide Abrahams 1849 1930 NL 2
Christiaan Johannes Addicks 1871 1962 NL 1
Johan Akkeringa 1861 1942 NL 2
Lizzy Ansingh Mar 13, 1875 Dec 14, 1959 NL 1
Louis Apol 1850 1936 NL 1
Floris Arntzenius 1864 1925 NL 1
Paul Arntzenius 1883 1965 NL 1
Bernardus Arps Sep 1, 1865 Sep 26, 1938 NL 1
Henriëtte Sophia Asscher Jul 18, 1858 Apr 9, 1933 NL 1
Gerard Bal 1872 1912 NL 1
Anna De Barsy 1878 1949 BE 1
Nicolaas Bastert 1854 1939 NL 1
Marius Alexander Jacques Bauer 1867 1932 NL 1
Victor Bauffe 1849 1921 BE 2
Eduard Bäumer 1892 1977 DE 1
David Bautz 1884 1955 NL 1
Bernardus Antonie van Beek 1875 1941 NL 1
Emanuel van Beever 1876 1912 BE 1
Henriette Benjamins 1
Andries van den Berg 1852 1944 NL 1
Ans C. Berg 1873 1942 NL 1
Willem van den Berg 1886 1970 NL 1
Gerard Bergsma 1873 1955 NL 2
Ludolph Georg Julius Berkemeyer Aug 20, 1864 Jul 18, 1930 NL 2
Susanne Robertson 1855 1922 NL 2
Willem Christiaan Constant Bleckmann 1853 1942 NL 1
Anna Smulders 1876 1930 NL 1
Louise Alice Andrine van Blommestein 1882 1965 NL 1
Paulus Bodifée Jun 29, 1866 Jan 23, 1938 NL 2
Margaretha Martina de Boer 1871 1956 NL 2
Berend Adrianus Bongers 1866 1947 NL 1
Hendrikus Johan Bouhuys 1870 1917 NL 1
George Hendrik Breitner 1857 1923 NL 3
Ahazuerus Jacobus Breman Dec 7, 1865 Nov 18, 1938 NL 2
Robert Ives Browne 1865 1956 NL 1
Hendrik van Borssum Buisman 1873 1951 NL 1
Carel L. Dake 1859 1918 NL 1
Lucie Dam van Isselt 1871 1949 NL 1
Carel Dankmeyer 1861 1923 NL 1
Gijsbertus Derksen 1870 1920 NL 1
Waalko Jans Dingemans Jun 16, 1873 Oct 9, 1925 NL 1
Gerrit van Dokkum 1870 1931 NL 1
Thérèse Schwartze 1851 1918 NL 1
Gerrit Willem Dijsselhof 1866 1924 NL 2
Otto Eerelman 1839 1926 NL 1
Catherine Lumine Elise van Ermel Scherer 1880 1971 NL 1
Nicolaas Jan Adriaan Pieter Helenus van Es 1847 1921 NL 1
Adriaen van Everdingen 1832 1910 NL 1
August Falise 1875 1936 NL 3
Barend Ferwerda Apr 3, 1880 Dec 27, 1958 NL 1
Petrus Johannes Cornelis Franken 1866 1911 NL 1
Eduard Frankfort 1864 1920 NL 1
Salomon Garf 1879 1943 NL 1
Coenraad Matthias Garms Sep 4, 1863 Jan 26, 1944 NL 1
Jacob Hendrik Geerlings 1859 1939 NL 1
Theo Goedvriend 1879 1969 NL 2
Arnold Marc Gorter 1866 1933 NL 1
Johannes Mattheus Graadt van Roggen 1867 1959 NL 9
Gerrit David Gratama 1874 1965 NL 1
G. de Groot 1
Johannes Willem Simon de Groot 1877 1956 NL 1
Willem Adrianus Grondhout 1878 1934 NL 2
Ch. P. Gruppe 1860 1940 US 1
Engelina Helena Hameetman-Schlette 1875 1954 NL 1
Christiaan Hendrik Hammes 1872 1965 NL 1
Ferdinand Hart Nibbrig 1866 1915 NL 2
Carolina Haverman-Birnie 1864 1933 NL 2
Hendrik Johannes Haverman 1857 1928 NL 1
Jacoba van Heemskerck van Beest 1876 1923 NL 1
Gerke Henkes 1844 1927 NL 1
Willem van den Heuvel 1874 1925 NL 1
Johan Coenraad Hermann Heyenbrock 1871 1948 NL 1
Bernard de Hoog 1867 1943 NL 1
Wijnand Bastiaan van Horssen May 8, 1863 Jul 4, 1931 NL 1
Henricus Mattheus Horrix 1845 1923 NL 1
Alida van Houten 1868 1960 NL 1
Jan Hoynk van Papendrecht 1858 1933 NL 1
John Frederik Hulk 1855 1913 NL 1
Arend Hyner 1866 1916 NL 2
Jacobus Laurentius van Ishoven May 30, 1870 Jun 28, 1931 NL 1
Isaac Israëls 1865 1934 NL 3
Jozef Israëls 1824 1911 NL 2
Willem George Frederik Jansen Dec 25, 1871 Jun 21, 1949 NL 1
Eva Maria Alida de Jonge Dec 24, 1872 Mar 19, 1951 NL 1
Daniël J. R. Jordens 1855 1939 NL 1
Maarten Johannes Balthasar Jungmann 1877 1965 NL 3
Eduard Karsen 1860 1941 NL 2
Adriaan Keus Sep 7, 1875 May 15, 1955 NL 1
Jan Kleintjes 1872 1955 NL 1
Hedwig Kleintjes-van Osselen 1871 1936 NL 1
Karel Klinkenberg 1852 1924 NL 1
Dina Kohnstamm 1869 1942 NL 1
Arnold Hendrik Koning 1860 1945 NL 1
Jacob Christiaan Koningsberger 1877 1966 NL 1
Antonie Louis Koster 1859 1937 NL 1
Jo Koster 1869 1944 NL 1
Cornelis Koppenol 1865 1946 NL 1
Hendrik Maarten Krabbé 1868 1931 NL 2
Martinus Kramer 1860 1918 NL 1
Adrianus Kuijpers Oct 6, 1862 Feb 5, 1945 NL 1
Cornelis Kuypers 1864 1932 NL 2
Adolf Lange 1861 1938 NL 1
Maurits Constantijn Lapidoth 1868 1930 NL 1
August Johannes Le Gras Feb 21, 1864 Nov 1, 1915 NL 1
Anna Lehmann 1876 1956 NL 1
Théodore Lelyveld 1867 1954 NL 1
Johannes Karel Leurs 1865 1938 NL 1
Frans Lissone 1877 1936 NL 1
Sjoerdje Kutsch Lojenga 1
Jan Aarnout Louwerse 1882 NL 2
Mary Lund 1864 1931 NL 1
Arie Marthinus Luyt 1879 1951 NL 1
Marius van der Maarel 1857 1921 NL 1
Cornelis Johannes Maks 1876 1967 NL 1
Willem Maris 1844 1910 NL 1
Willem (Jbzn) Maris 1872 1929 NL 1
Willem Martens 1856 1927 NL 1
Johann Hendrik Mastenbroek 1875 1945 NL 1
Hendrik Willem Mesdag 1831 1915 NL 1
Max Metzoldt 1859 1921 DE 1
L. Michielsen 1
E. Mirandolle 1
Frits Mondriaan 1853 1932 NL 1
Johannes Abraham Mondt 1859 1941 NL 1
Martin Monnickendam 1874 1943 NL 1
Simon Moulijn 1866 1948 NL 1
Hendrikus Cornelis Mourik 1877 1944 NL 1
Carl Eugene Mulertt 1869 1963 DE 1
Xeno Augustus Franciscus Ludovicus Munninghoff 1873 1944 NL 1
Willem Carel Nakken 1835 1926 NL 1
Ferdinand Gustaaf Willem Oldewelt 1857 1935 NL 1
Johanna Jacoba Bleuland Van Oordt Aug 28, 1865 Dec 15, 1948 NL 1
Burchard Theodoor Paets 1872 1938 NL 2
Marie Perrault 1872 1929 US 1
Christina Rudofine van Pesch 1873 1947 NL 1
Barend Jan Abraham Polvliet 1869 1918 NL 1
Cornelis Pouderoijen 1868 1946 NL 2
Benjamin Liepman Prins 1860 1934 NL 1
Marinus van Raalte 1873 1944 NL 1
Pieter Hendrik Jan Jacob Ras 1857 1941 NL 1
Pieter de Regt 1877 1960 NL 1
Betsy Repelius 1848 1921 NL 1
Wilhelm Christian Georg Rueter 1875 1966 NL 1
Willem Cornelis Rip 1856 1922 NL 1
Coba Ritsema 1876 1961 NL 1
Jacob Coenraad Ritsema 1869 1943 NL 2
Johan Adolph Rust 1828 1915 NL 1
Egbert Rubertus Derk Schaap 1862 1939 NL 1
Hendrika van der Pek 1867 1926 NL 1
Dirk Schäfer 1864 1941 NL 1
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz 1868 1951 NL 1
Hendrik David Schild 1872 1928 NL 1
David Schulman Oct 31, 1881 Oct 21, 1966 NL 1
Willem Joannes Schütz 1854 1933 NL 1
Johan Hendrik Sikemeier 1877 1958 NL 1
Jan Sirks 1885 1938 NL 1
Frans Slager 1876 1953 NL 1
Alexander Cornelis Sleeswijk Jan 15, 1870 Mar 19, 1945 NL 1
Johannes Carolus Bernardus Sluijters 1881 1957 NL 1
Hobbe Smith 1862 1942 NL 1
Gert Stegeman 1858 1940 NL 1
Jacobus Sterre de Jong 1866 1920 NL 1
Louis Stutterheim 1873 1943 NL 1
Jacob Taanmann 1836 1923 NL 1
Thamine Tadema-Groeneveld 1871 1938 NL 2
Willem Bastiaan Tholen 1860 1931 NL 4
Aletta Thol-Ruijsch 1860 1930 NL 1
Louis van der Tonge 1871 1937 NL 1
Joh. Vlaanderen 1867 1936 NL 1
August Willem van Voorden 1881 1921 NL 1
Herman Vreedenburgh 1887 1956 NL 1
Susanna Cornelia Henriëtta de Vries 1867 1942 NL 1
Nicolaes van der Waay 1855 1936 NL 2
Maria Wilhelmina Wandscheer 1856 1936 NL 1
Froukje Wartena 1857 1933 NL 1
Dorothea Arnoldine von Weiler 1864 1956 NL 2
Willem Johannes Weissenbruch 1864 1941 NL 1
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij 1877 1972 NL 1
Jan Harm Weijns 1864 1945 NL 1
Christina Abigael van der Willigen 1850 1931 NL 1
Hermanus Gerhardus Wolbers 1856 1926 NL 1
Hendrik Jan Wolter 1873 1952 NL 2
Anna Maria Blaauw 1865 1944 NL 1
Piet van Wijngaerdt 1873 1964 NL 1
Jan Hillebrand Wijsmuller 1855 1925 NL 2
Jacob Abraham Zon 1872 1932 NL 1
Willem de Zwart 1862 1931 NL 1
Willem Zwart 1867 1957 NL 1
Recommended Citation: "Gemeentelijke Tentoonstelling van Kunstwerken van Levende Meesters." In Database of Modern Exhibitions (DoME). European Paintings and Drawings 1905-1915. Last modified Dec 4, 2019. https://exhibitions.univie.ac.at/exhibition/1301